Zaprojektowanie wygodnego miejsca wypoczynkowego blisko domu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – przekonują architekci zieleni i projektanci mebli ogrodowych. Wystarczą wygodne krzesła ogrodowe oraz dopasowany stół lub stolik kawowy, aby móc rozkoszować się latem blisko przyrody. Jakie krzesła ogrodowe i dodatki wybrać, aby nasz taras czy balkon był ulubionym miejscem wypoczynkowym naszych bliskich?

Krzesła ogrodowe o profilowanych oparciach

Decydując się na nowoczesne krzesła ogrodowe przede wszystkim zwracajmy uwagę na ich budowę i tworzywa – krzesła ogrodowe powinny być trwałe i zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Szukając krzeseł trwałych wybierzmy krzesła technorattanowe – meble technorattanowe są doskonale znane w Polsce i chętnie wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i właścicieli restauracji, pensjonatów. Krzesła ogrodowe z technorattanu oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – stelaże zabezpieczone są przed odkształceniem, korozją. Okrycie krzeseł tworzy plecionka syntetyczna, która do złudzenia imituje naturalny rattan. Technorattan jest tworzywem zabezpieczonym przed wnikaniem brudu czy wilgoci, dodatkowo zachowuje swój żywy kolor na długie lata i nie płowieje. 

Krzesła ogrodowe w kompletach kawowych

Na niewielkich balkonach czy tarasach warto postawić komplety kawowe składające się ze stolika kawowego oraz dwóch lub trzech krzeseł ogrodowych. Komplety kawowe pozwolą nam na delektowanie się kawą czy herbatą w promieniach słońca oraz na odpoczynek z gazetą czy książką w dłoni popołudniami. Warto również zadbać o ochronę przed słońcem – na balkonach i tarasach najlepiej sprawdzą się funkcjonalne parasole ogrodowe z licznymi punktami regulacji.

Comments are closed.

Pin It -spu.org ti-mac.pl i-dump.org