Czy Twoja klinika ma pomagać innym i spełniać ich marzenia, a także być lekiem na dolegliwości, które ciążą pacjentom przez wiele lat? Kobiety i mężczyźni zmagają się z różnymi problemami twarzy, skóry i ciała. Rozwiązaniem dla nich są, m.in. zabiegi medycyny estetycznej. Należą do nich modelowanie sylwetki, usuwanie rozstępów, nadmiaru tkanki tłuszczowej, pozbywanie się blizn po trądziku czy owłosienia z okolic miejsc intymnych. Nowoczesny i skuteczny sprzęt pomoże pacjentom zacząć swoje życie od nowa. Niezależnie od tego, czy jest to mała zmiana, czy wręcz przeciwnie. Wyposażenie salonu kosmetycznego znajdziesz u polskiego dystrybutora – PCZK.

Urządzenia HI-TECH do modelowania sylwetki. Zobacz, dlaczego warto je mieć

Zabiegi aparaturowe, mające na celu ujędrnienie ciała, redukcję cellulitu, pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej czy zwiotczałej skóry, są najskuteczniejszym sposobem na poprawę wyglądu sylwetki pacjentów. Pomimo, iż stosowane są restrykcyjne diety i aktywność fizyczna tłuszcz nie chce zniknąć, modelowanie sylwetki za pomocą urządzeń, diametralnie zmniejsza ogólną masę tkanki tłuszczowej. Należą do niej zabiegi wyszczuplające, tj. dermomasaż na brzuch, ultradźwięki na cellulit czy liposukcja kawitacyjna na uda. Klienci je lubią i chętnie z nich korzystają. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z ofertą PCZK na https://www.pczk.com.pl/urzadzenia-hi-tech/urzadzenia-do-medycyny-estetycznej/urzadzenia-do-modelowania-sylwetki.html

Wyróżnij Swój salon na tle konkurencji. Wysokiej jakości sprzęt od PCZK

Sprzęt kosmetyczny dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów od PCZK, produkowany jest w Europie. Ma wszystkie niezbędne certyfikaty i skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi. W przeciwieństwie do urządzeń kosmetycznych do domowego użytku, profesjonalna aparatura ma gwarancję powodzenia zabiegu i wysokie parametry techniczne. Dzięki czemu są one nieporównywalnie skuteczniejsze. Zabiegi wykonywane na sprzęcie z wysoką jakością są chętnie wybierane przez pacjentów, co jest niezwykle istotne przy rentowności inwestycji. 

 

Comments are closed.

Pin It