Wszyscy staramy się wybierać dobrej jakości ubrania, natomiast kwestia bielizny jest bardzo często pomijana i niedoceniana. Zupełnie niesłusznie! Bielizna nie tylko jest warstwą ubrania, która leży najbliżej naszej skóry, ale właściwie dobrana może sprawić, że będziemy się czuć seksownie, a jednocześnie komfortowo przez cały dzień.

Zdalnie czy stacjonarnie?

Ponieważ jednym z kluczowych dla naszej wygody czynników jest dobrze dobrany rozmiar bielizny, szczególnie biustonosza, kiedy już znajdziemy sklep z bielizną, którego asortyment nam odpowiada, warto się go trzymać. Różne sklepy z bielizną mają różną rozmiarówkę, a warto także sprawdzać dokładne wymiary, jeżeli kupujemy biustonosz o innym niż zazwyczaj fasonie.

Jeżeli jeszcze szukamy swojego ulubionego dostawcy, lepiej na początku ograniczyć się do sklepów stacjonarnych, gdzie będziemy mogły przymierzyć i dopasować biustonosz, często z pomocą profesjonalnej brafitterki. Zamówienia w internetowym sklepie z bielizną mogą być często nietrafione, dopóki nie poznamy konkretnych fasonów i modeli.

Materiały i modele

Bieliznę nosimy cały dzień, przylegającą do raczej delikatnych partii skóry, więc przy zakupie powinnyśmy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego została wykonana. Szukajmy bielizny z materiałów naturalnych i syntetycznych, unikajmy natomiast nawet niewielkiej domieszki poliestru. To sztuczne włókno nie oddycha ani nie odprowadza potu, co może prowadzić do podrażnień.

Niezależnie od tego, czy preferujemy sportową, prostą bieliznę, czy fikuśne koronki, majtki czy biustonosz, będą wygodniejsze i posłużą nam dłużej, jeśli będą wykonane z bawełny, jedwabiu, wiskozy lub poliamidu. Dobrze zaopatrzony sklep z bielizną ma w swoim asortymencie zarówno szeroki wybór fasonów biustonoszy, jak i majtki, bieliznę nocną, rajstopy i akcesoria bieliźniane.

Co nam daje dobrze dobrana bielizna?

Dobrze dobrana bielizna to przede wszystkim lepsze samopoczucie, nie tylko fizyczne. Oczywiście, biustonosz w odpowiednim rozmiarze pomaga, zwłaszcza w przypadku większego biustu, zredukować lub całkiem uniknąć problemów z kręgosłupem, a majtki z dobrej jakości materiału zapewnią nam całodzienny komfort.

Nie od dziś wiadomo, że lepiej czujemy się, kiedy jesteśmy ładnie ubrani. Ta zasada odnosi się też do bielizny, mimo że większość osób, z którymi mamy do czynienia jej nie zobaczy. Jednak to nasza świadomość, że mamy na sobie rzeczy, które nam się podobają, sprawia, że czujemy się odpowiednio docenione i seksowne, niezależnie od tego, czy będą to bawełniane majtki w świąteczny wzór, czy koronkowy gorset.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Sklep z odzieżą i bielizną.

Comments are closed.

Pin It