Świetny zapach może sprawić, że poczujesz się pewnie i atrakcyjnie w każdym dniu, wprawi cię w dobry nastrój, a nawet sprawi, że ludzie cię zapamiętają, więc znalezienie odpowiednich perfum czy wody kolońskiej jest niezwykle ważne.

Bez względu na to, czy szukasz zapachu jako prezentu dla ukochanej osoby, czy też wybierasz swój własny, charakterystyczny zapach, obecnie znajdziemy w sprzedaży wiele linii zapachowych damskich, męskich i unisex od wielu marek.

Zapach dla eleganckiego mężczyzny Hugo Boss Boss

Mężczyźni najczęściej mają większy problem z wyborem nowego zapachu, warto zatem poznać na początek różnice między wodą po goleniu, wodą toaletową i wodą kolońską, ponieważ te określenia są często błędnie używane wymiennie. Woda po goleniu jest najsłabsza i składa się z około 1 do 3 procent olejku zapachowego. Aby złagodzić skórę po goleniu, zazwyczaj zawiera składniki kojące i chłodzące, takie jak aloes. Zapach powinien trwać tylko około dwóch do trzech godzin po aplikacji. Woda toaletowa składa się z około 4 do 8 procent olejków perfumeryjnych, więc należy nałożyć ją na punkty tętna, jak szyja, nadgarstki lub klatka piersiowa. Zapach powinien trwać około sześciu do ośmiu godzin po aplikacji.Natomiast woda kolońska zawiera od 2 do 5 procent olejku i jest umieszczana ze względu na trwałość zapachu pomiędzy wodą po goleniu a wodą toaletową. Wreszcie, jeśli szukasz czegoś naprawdę mocnego i trwałego, perfumy oraz wody perfumowane zawierają około 15 do 30 olejku zapachowego. Oznacza to, że wystarczy niewielka ilość spryskana na punktach tętna, aby wyczuwać zapach przez długi czas.Zapach hugo boss boss przywołuje klasyczne wartości odnoszącego sukcesy, nowoczesnego mężczyzny. Proste i czyste linie butelki są stylowe i męskie, podobnie jak inne projekty Hugo Boss. Zapach zawiera świeże nuty, w tym jabłka i owoce cytrusowe. W sercu zapachu kryją się słodsze i cieplejsze nuty geranium, cynamonu i goździków. U podstawy wyczujemy nuty wytrawnych korzennych zapachów drzewa sandałowego, wetywerii, cedru, drzewa oliwnego, bursztynu i piżma, które tworzą wyraźnie męskie wykończenie. Z godziny na godzinę zapach rozwija się i nabiera innej jakości.

Comments are closed.

Pin It