Buty, które się idealnie dopasowują do stóp to marzenie każdego z nas. Jak bardzo trudno jest je spełnić, codziennie przekonują się osoby z problemami zdrowotnymi, które mają problem z zakupem butów na swoje wrażliwe stopy. Potrzeby tego rodzaju rozumie i zaspokaja obuwie Dr Orto – wysokiej jakości produkt dla najbardziej wymagających użytkowników.

Obuwie Dr Orto – raj dla stóp

Powiedzieć, że Dr Orto to obuwie, to tak jakby nie powiedzieć niczego. Walory zdrowotne tych produktów stawiają je na równi z wysokiej klasy sprzętem ortopedycznym czy suplementami leczniczymi.

Buty Dr Orto to wyroby profilaktyczne i lecznicze. Profilaktyczne zastosowanie doceniają użytkownicy bardzo aktywni, którzy spędzają w ruchu wiele godzin codziennie. Wśród nich są przedstawiciele licznych zawodów, które wymagają stania lub chodzenia.

Nadmierne obciążenia stóp oraz kręgosłupa to prosta droga do zwyrodnień i innych poważnych problemów ortopedycznych, które z biegiem czasu mogą się nasilać aby w końcu doprowadzić do całkowitego wykluczenia człowieka z aktywności ruchowej. Bardzo wygodne, świetnie wyprofilowane klapki poleca się sprzedawcom, lekarzom, pielęgniarkom. Szerokie, samo dopasowujące się buty stanowią doskonałą ochronę przed deformacją stóp i stawów.

Walory lecznicze obuwia Dr Orto są także nie do przecenienia. Buty tej marki poleca się osobom ze szczególnie wrażliwymi stopami: szerokimi, obolałymi, z wysokim podbiciem, z bolącymi odciskami, haluksami i innymi zmianami chorobowymi.

Dlaczego obuwie marki Dr Orto jest wyjątkowe?

Produkty Dr Orto wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Cholewki szyte są z tkanin elastycznych, dobrze dopasowujących się do stopy. Projektanci obuwia ortopedycznego Dr Orto minimalizują liczbą szwów, które dla chorych stóp są poważnym zagrożeniem.

Wyprofilowane podeszwy z tworzywa sztucznego dają poczucie chodzenia po miękkim dywanie, a antypoślizgowa powierzchnia dobrze przywiera do podłoża i zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Podeszwy butów Dr Orto są elastyczne, lekkie, dobrze izolujące od wilgoci i niskich temperatur.

Wnętrze butów ortopedycznych wyścielone jest materiałem mającym walory zdrowotne. To tkanina o nazwie Silber – nowatorska technologia z zawartością jonów srebra. Wyściółka butów ortopedycznych pochłania nadmiar wilgoci powstającej podczas długotrwałego użytkowania, niweluje powstawanie nieprzyjemnego zapachu, działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Przy tym jest to materiał bardzo miękki, przyjemny w dotyku, ciepły.

Kto powinien nosić obuwie marki Dr Orto?

Obuwie Dr Orto ma właściwości antyalergiczne. Poleca się je osobom mającym trudno gojące się rany lub zmiany dermatologiczne.

Wiele modeli Dr Orto zadedykowano diabetykom cierpiącym na stopę cukrzycową. Jest to bardzo poważne schorzenie charakteryzujące się owrzodzeniem i uszkodzeniem a nawet zniszczeniem głębokich tkanek w stopie. Stopy cukrzycowe są powodem neuropatii, niedokrwienia, silnych dolegliwości bólowych.

Kapcie, botki, półbuty zdrowotne Dr Orto łagodzą dolegliwości, przynoszą ukojenie i dają możliwość aktywności ruchowej diabetykom, którzy nie mogą dopasować obuwia do swoich schorowanych kończyn.

Potwierdzeniem wysokiej jakości obuwia Dr Orto jest fakt wydania przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne rekomendacji na wyroby tej marki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie odzież dziecięca.

Comments are closed.

Pin It